Klimatizace Toshiba

Záruka kvality vnitřního prostředí

Klimatizace pro Váš domov

Toshiba je zárukou kvality, která přináší obrovské výhody. Nejvyšší účinnost a minimální provozní náklady. To jsou hlavní hlediska při vývoji klimatizačních jednotek této značky.
Specialitou značky Toshiba je extrémně tichý provoz, který Vám zaručí klidný spánek.

Při dvoustupňovém čištění se odstraňují i ty nejmenší částečky prachu, vzduch se neutralizuje a čistí. Navíc je šetrná k životnímu prostředí.

Proč klimatizaci Toshiba?

 • Vysoká účinnost
  O kvalitě zařízení vypovídají provozní parametry při částečném zatížení, tedy režimu, v němž klimatizační zařízení pracuje nejčastěji. Jednotky nejen chladí, ale také topí, a všechny dosahují vysokých energetických tříd A, ale častěji až A+++! A v tom spočívá pravá síla technologie Toshiba.
   
 • Mimořádně úsporný provoz
  Nová technologie s využitím speciálního kompresoru Toshiba umožňuje vysokou účinnost i plynulou regulaci výkonu. Klimatizace pracuje úsporně a šetří náklady na elektrickou energii. Klimatizační jednotky splňují energetickou třídu A+++.


Zařízení jsou dodávány ve 3 základních skupinách:

 • Residential  ( řada RAS)
  Třída klimatizace určená do bytu, RD, nebo pro běžné kanceláře a menší obchody. Hlavní předností je extrémně tichý provoz a maximální účinnost. Propracované systémy čištění a filtrace vzduchu.
 • Light Commercial ( řada RAV)
  Třída která je určena pro nepřetržitý provoz a vyšší výkon jednotek. Vhodné pro technologická pracoviště, kde jsou vysoké nároky na výkon klimatizace. Do vysoce prašného prostředí.
 • Commercial
  Je nejvyšší třída zařízení tzv.VRF systému. Instalují se do administrativních budov, průmyslu s nepřetržitým provozem. Dle potřeby se kombinují provedení a výkon venkovních jednotek.
   
 • Celoroční využití
  Řada klimatizací Toshiba Residential patří k nejúspornějším na trhu a spojuje funkci klimatizace a tepleného čerpadla. Tzn.,že v létě bude chladit a v zimě úsporně topit. Regulace teploty vzduchu není její jediné využití. Filtrací zlepšují kvalitu a čistotu vnitřního vzduchu.
   
 • Extrémně tichý provoz
  Pro bytové klimatizace je velmi důležitá je nízká hlučnost. Nízká spotřeba energie a vysoká energetická účinnost klimatizace pak zajišťují nízké náklady na provoz zařízení.  
   
 • Infračervené dálkové ovládání
   
 • Hybridní  invertor Toshiba
  Pro pohon kompresoru používá Toshiba vlastní DC hybridní invertorové řízení, které
  využívá dva způsoby regulace okamžitého výkonu kompresoru. Pokud je teplota v místnosti jiná než požadovaná, je aktivován režim PAM jehož výsledkem je vysoký výkon.  Po dosažení správné teploty prostoru, je aktivován režim PWM, kdy je teplota udržovaná s nejnižší spotřebou energie.
   
 • Chladivo R32
  Toto chladivo má nižší potenciál globálního oteplování (GWP) a poskytuje vyšší energetickou účinnost. Používání chladiva R-32 je jedním z řešení ke snížení skleníkových plynů.
   
 • On-line

       Ovládání prostřednictvím aplikace z jakéhokoliv místa máte přehled a aktuální režimu klimatizace.

 • Filtrace vzduchu
  Všechny jednotky Toshiba jsou vybaveny omyvatelnými plastovými filtry. Hned po vstupu do jednotky základní filtr odstraňuje ze vzduchu prach a hrubé nečistoty.
   

Neméně důležitý je také elegantní design klimatizace, který se stane součástí daného interiéru, odolnost a životnost klimatizační jednotky Toshiba je zárukou spokojenosti.

Potřebujete více informací ?   Volejte  774 324 769