Klimatizace

Hlavní funkcí klimatizace je nejen snížení teploty a vlhkosti vzduchu, ale klimatizační jednotka umožňuje pracovat i v opačném režimu – tzv. vytápěcím, kdy se z jednotky stává tepelné čerpadlo vzduch / vzduch. Při topení venkovní jednotka odebírá teplo z okolního vzduchu a vnitřní jednotka ho ohřátý vhání do místnosti. Kvalitní klimatizace ekonomicky a plnohodnotně topí do -15°C

VÝHODY

  • rychlé vytopení místnosti
  • ekologický zdroj vytápění
  • úspora nákladů za elektrickou energii
  • filtry pohlcující prach, bakterie, viry
  • minimální nároky na údržbu
     

Dnešní moderní klimatizační jednotky splňují nejnáročnější požadavky na moderní domácnost a současně mají vysoký výkon vyžadovaný evropskými předpisy. Tyto jednotky s tepelným čerpadlem a s invertorovou technologií mají nižší dopad na životní prostředí a nižší energetické nároky. Moderní klimatizace zaručují vysoké úspory energie a snížení nákladů za vytápění a chlazení.

Kontaktujte nás a my se s vámi obratem spojíme.

Přemýšlíte o využití nejmodernější techniky?
Užijte si pohodu, kterou vám nabízí.

Dnes už můžete klimatizace ovládat pomocí telefonu. Každou jednotku vypínat a zapínat, nastavovat chlazení, nebo topení, kontrolovat teplotu v domě a podobně.

Nový formulář 
Kontrolní kód
(ochrana proti spamu)
 
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.